vetranie

AUTOMATICKÉ VETRANIE BYTOV

Vetrajte vašu domácnosť efektívne pomocou automatickej rekuperácie vzduchu.

Systém je možné integrovať napríklad do skrine alebo pod strop

Ponúkame Vám jedinečné vyriešenie vetrania nielen domov, ale aj bytov. S kompaktným vetracím systémom určeným pre byty a menšie domy získate príjemný a zdravý čerstvý vzduch bez plesní, peľu, prachu a chladného vonkajšieho vzduchu v zimných mesiacoch. Kompaktné riešenie vetrania pre byty pracuje rovnako komfortne a energeticky úsporne ako všetky ostatné vetracie systémy, ktoré máme v ponuke.

Náš kompaktný systém vetrania je vhodný pre novostavby aj rekonštrukcie. Výhodou tohto systému sú minimálne stavebné zásahy, pričom zostane zachovaná obytná plocha bytu či domu.

Cez chodbu je čerstvý vzduch do každej miestnosti vedený hviezdicovým rozvodom vzduchotechniky. Výhodou tohto systému je, že tu nedochádza k prenosu zvuku medzi izbami a pre vedenie rozvodov vzduchotechniky postačuje znížiť strop na chodbe iba o 10 cm.

Tento premyslený systém je vhodný pre inštaláciu do konštrukcie stropu, podhľadu, steny i podlahy. Skladá sa z oválnych alebo kruhových potrubí. Hladký vnútorný povrch potrubia zabraňuje usadzovaniu prachu a uľahčuje čistenie.

Máte záujem o riešenie na mieru ?

Radi vám zodpovieme všetky otázky. Dohodneme si
termín obhliadky, prípadne vám vypracujeme cenovú kalkuláciu na mieru.

Prezrite si ako vyzerá vetranie v byte

vetranie v byte
vetranie v byte