vetranie

VETRANIE

Vetrajte vašu domácnosť efektívne pomocou automatickej rekuperácie vzduchu.

Rekuperácia vzduchu a vetranie

Rekuperácia vzduchu zabezpečuje nepretržitú výmenu vzduchu v dome automaticky, energeticky efektívne, zdravo a úsporne. Systém rekuperácie vzduchu funguje tak, že rekuperačná jednotka privádza v domácnosti do izieb nepretržite čerstvý vzduch, ktorý je zahriaty na izbovú teplotu a navyše “očistený” o pele a čiastočky prachu, no zároveň odsáva z miesntostí  (WC, kúpeľňa, kuchyňa, zádverie)  vydýchaný a inak znečistený vzduch. Teplotu z odvádzaného vzduchu dokáže využiť na predhriatie privádzaného vzduchu s účinnosťou až 95%. Vďaka tejto technológii navyše domácnosť získa úsporu v nákladoch na vykurovanie, nakoľko pri použití rekuperácie nie je  potrebné vôbec otvárať okná, čím nevznikajú energetické úniky tepla. Použitie vetrania rekuperačnou jednotkou prispieva aj k nižšiemu prenikaniu hluku z okolia v porovnani s vetraním prostredníctvom otvorených okien, čo ocenia predovšetkým majitelia domov a bytov na rušných uliciach, pri hlavných cestách, vlakových tratiach alebo na stavenisku.

Čoraz vyššie požiadavky na energetickú úspornosť stavieb spôsobujú, že vetranie oknami nie je v súčastnej dobe technickej vyspelosti efektívne.

Ponúkame Vám riešenia vetrania na mieru od prvotnej konzultácie, vypracovania projektu, realizácie a údržby. Riešime vetranie menších i väčších stavieb, vetranie nízkoenergetických a pasívnych domov, novostavieb i rekonštrukcíí. Takto vieme zabezpečiť komfortnú, zdravú a energeticky úspornú klímu v rodinných aj bytových domoch.

Ponúkame kvalitné zariadenia od renomovaných výrobcov Viessmann, Zehnder, Paul, Wolf, Atrea a rozvodné vzduchotechnické potrubie spĺňajúce najprísnejšie hygienické normy.

V našej ponuke nájdete aj jedinečné riešenia vetrania, vykurovania a chladenia vzduchotechnikou pre pasívne rodinné domy.

Rekuperácia vzduchu a vetranie

Vetranie bytov

Rozvody vzduchotechniky

Vyberte si o aký systém vetrania máte záujem

REKUPERÁCIA VZDUCHU A VETRANIA

rekuperacia a vetranie

ROZVODY VZDUCHU

rozvody vzduchu

VETRANIE BYTOV

rozvody vzduchu

Máte záujem o riešenie na mieru ?

Radi vám zodpovieme všetky otázky. Dohodneme si
termín obhliadky, prípadne vám vypracujeme cenovú kalkuláciu na mieru.