Plynové hybridné
zariadenia

Prečo práve plynové hybridné zariadenia?

Hybridné zariadenia vďaka kombinácii rôznych energetických nosičov zabezpečujú lepší výkon, účinnosť a hospodárnosť pri vykurovaní. Rôznymi energetickými nosičmi sú napríklad zemný plyn, vodík, elektrická energia, teplota vonkajšieho vzduchu, teplota zeme, teplota podzemnej vody a iné.

Užívateľ hybridného vykurovacieho systému prestáva byť závislý od jedného energetického nosiča, jeho dostupnosti, ceny a môže využiť výhody ostatných energetických nosičov, ktoré má k dispozícii.

Ako to funguje?

Tieto zariadenia sú veľmi vhodné na modernizáciu, pričom dosahujú výstupnú teplotu 70 °C (pri vonkajšej teplote do -10 °C). Ponúkajú Climate Protect+++, čo znamená ekologicky zodpovedné prírodné chladivo R290 (propán) s mimoriadne nízkym GWP 0,02 (GWP = potenciál globálneho otepľovania).

Spoľahlivá prevádzka

S OptiPerform zabezpečujú spoľahlivú prevádzku s vysokou účinnosťou, pričom Viessmann Service garantuje rýchlu odozvu servisu v prípade poruchy prostredníctvom servisného prepojenia. Tieto zariadenia sú obzvlášť tiché vďaka tichej prevádzke (Super Silent), a zároveň prinášajú nízke prevádzkové náklady vďaka ich vysokej účinnosti s koeficientom účinnosti COP (podľa EN 14511) do 5,3 pri A7/W35.

Úspora energie

S úsporou a efektívnosťou umožňujú zariadenia dosiahnuť až 60 % úspory priestoru v porovnaní s porovnateľnými modelmi. Navyše, disponujú funkciou chladenia, čím poskytujú možnosť vykurovania a chladenia v jednom. S integrovaným systémom riadenia energie zabezpečujú transparentnosť spotreby energie a nákladov.

Máte ešte otázky?

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Máte možnosť si vybrať spôsob kontaktu, ktorý vám najviac vyhovuje.

Napíšte nám a radi vám odpovieme na vaše otázky.

info@modernekurenie.sk

Preferujete telefonát? Zavolajte nám na tel. číslo:

+421 908 992 342

Ste rozhodnutý pre túto službu?
Dohodnite si stretnutie s nami.