Plynové
kotolne

s možnosťou spaľovania zmesi plynu a vodíka

Nami ponúkané plynové kondenzačné kotly sú pripravené na budúcnosť. Plynové kotly dokážu plynule reagovať na iný druh zmesi zemného plynu. Už dávno neplatí, že zemný plyn je v našej plynovej sústave dodávaný iba z Ruska.

Rôzne zmesi zemného plynu výrazne ovplyvňujú proces spaľovania a tým ovplyvňujú prevádzkové náklady na vykurovanie. Plynové kondenzačné kotly najnovšej generácie môžu byť prevádzkované až s 20% podielom vodíka a zemného plynu.

Ako to funguje?

Tento systém ponúka jednoduché ovládanie a je vybavený WiFi rozhraním, čo zabezpečuje obzvlášť intuitívne ovládanie. Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie umožňuje pohodlné nastavovanie prostredníctvom 7-palcového farebného dotykového displeja. Alternatívne je možné použiť 3,5-palcový displej alebo mobilnú aplikáciu ViCare. Energetický kokpit poskytuje prehľadné vizualizácie vykurovania a spotreby energie.

Spoľahlivosť na prvom mieste

Zaručená vysoká prevádzková spoľahlivosť je dosiahnutá vďaka integrovanej regulácii spaľovania Lambda Pro Plus. Taktiež sa vyznačuje odolnosťou a efektívnosťou vďaka výmenníku tepla Inox-Radial. Nový horák MatriX-Plus zabezpečuje vyššiu účinnosť a redukciu oxidov dusíka.

Svetelná lišta Lightguide slúži ako sprievodca, informujúc o správnom fungovaní systému. Celková energetická účinnosť tohto zariadenia je klasifikovaná v triede A. Týmto spôsobom sa kombinuje jednoduchosť ovládania, spoľahlivosť, efektívnosť a moderné technologické inovácie pre optimálne vykurovanie a minimalizáciu spotreby energie.

Máte ešte otázky?

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Máte možnosť si vybrať spôsob kontaktu, ktorý vám najviac vyhovuje.

Napíšte nám a radi vám odpovieme na vaše otázky.

info@modernekurenie.sk

Preferujete telefonát? Zavolajte nám na tel. číslo:

+421 908 992 342

Ste rozhodnutý pre túto službu?
Dohodnite si stretnutie s nami.