Chladenie Wind-Free
klimatizáciou

Prečo práve Wind-Free klimatizácia?

Rada klimatizácií vzduchu WindFreeTM od renomovaného výrobca elektrotechniky Samsung sa vyznačuje niekoľkými pokročilými technológiami.

Výhody

  • Najmä technológiou WindFreeTM – ide o režim, v ktorom klimatizácia ochladzuje vzduch bez vytvárania studeného prievanu. To je zaručené pomalým prúdením chladeného vzduchu (<0,15 m/s) cez 23 000 mikro otvorov.

  • Všetky modely tohto radu sú tiež vybavené funkciou Smart ovládanie. Pomocou mobilnej aplikácie SmartThings môžete nastaviť teplotu v miestnosti, režim chladenia alebo vykurovania alebo sledovať spotrebu energie.

  • Umelá inteligencia Bixby 2.0 v jednotkách dokáže analyzovať a predvídať vaše potreby a zvyky a podľa toho automaticky nastaviť najkomfortnejšie vnútorné prostredie.

  • Sortiment pozostáva z jednotiek WindFreeTM Pure 1.0, WindFreeTM Comfort, WindFreeTM Elite a WindFreeTM Avant.

  • Všetky jednotky je možné používať aj v zapojení multisplit, čo vám umožní chladiť alebo vykurovať niekoľko miestností súčasne. Okrem vyššie uvedených nástenných jednotiek môžete v tomto zapojení použiť aj kazetové jednotky WindFreeTM, kanálové jednotky LSP Duct a MSP Duct alebo parapetné jednotky Console.

  • Všetky jednotky majú aj funkciu vykurovania, systém je tak využiteľný ako náhrada napríklad k plynovému vykurovaniu.

  • Klimatizačné jednotky je možné napájať z vlastnej fotovoltickej elektrárne s využitím prebytkov počas slnečných dní. Prevádzkové náklady na chladenie alebo vykurovanie týmto spôsobom napájania môžu byť minimálne.

Máte ešte otázky?

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Máte možnosť si vybrať spôsob kontaktu, ktorý vám najviac vyhovuje.

Napíšte nám a radi vám odpovieme na vaše otázky.

info@modernekurenie.sk

Preferujete telefonát? Zavolajte nám na tel. číslo:

+421 908 992 342

Ste rozhodnutý pre túto službu?
Dohodnite si stretnutie s nami.