chladenie

CHLADENIE

Chladenie domácnosti bez prievanu? Áno dá sa to. Presvedčte sa sami.

Chladenie

Vplyvom klimatických zmien ľudia čoraz častejšie hľadajú riešenie ako vychladiť priestor svojho domu alebo bytu. Mnohí na to myslia už pri výstavbe domu. Hlavne v južnejších častiach Slovenska sa v letných mesiacoch chladenie stáva takmer nevyhnutnosťou. Technologický pokrok neobchádza ani oblasť chladenia. Dávno už neplatí, že dať si domov klimatizáciu je finančne aj energeticky náročné. Dnes sú na trhu dostupné technológie, ktoré dokazu vychladiť priestor pri minimálnej spotrebe energie, dokonca zdraviu prospešným spôsobom, kedy zariadenie počas chladenia zároveň filtruje vzduch a likviduje v ñom baktérie, vírusy aj plesne.

Každé technické riešenie chladenia, ktoré štandardne ponúkame je energeticky úsporné  a prispieva k čistejšiemu a zdravšiemu bývaniu.

Preto v našej ponuke nájdete možnosti stropného chladenia, chladenia bezprievanovými klimatizáčnými jednotkami (wind free), tepelnými čerpadlami a studničnou vodou.

Budeme radi keď sa na nás obrátite s Vašimi otázkami ohľadom chladenia, pretože nám záleží na tom, aby ste aj vy chladili lacnejšie, no pritom zdravým a úsporným spôsobom. Kontaktujte nás

 

Viac informácií o ponúkaných systémoch zdravého bezprievanového chladenia získate po kliknutí TU

Vyberte si o aký systém chladenia máte záujem

KLIMATIZÁCIE

klimatizacie a chladenie

STROPNÉ CHLADENIE

Stropné vykurovanie

Máte záujem o riešenie na mieru ?

Radi vám zodpovieme všetky otázky. Dohodneme si
termín obhliadky, prípadne vám vypracujeme cenovú kalkuláciu na mieru.