Referencie
zákazníkov

Čo hovoria na naše práce naši zákazníci?

Najdôležitejší je spokojný klient. Opakovanie tohto klišé nám nevadí, pretože plne stojíme za ním. Naše úsilie pri poskytovaní služieb a vzájomná dôvera už viedli k mnohým úspešným spolupráciam.

Katarina Bursova
So spoluprácou som bola veľmi spokojná. Všetko prebiehalo tak, ako to bolo vopred dohodnuté. Termíny boli vždy dodržané, nikdy nič nebolo preložené, alebo nebodaj oneskorení. Všetko bolo dodané v požadovanej kvalite, nikdy sme s ničím nemali žiadny problém, ani sme dodatočne nezistili žiadne chyby. Tiež oceňujem ochotu a pomoc pri čerpaní dotácií.
Ľ. Rybár
Spoluprácu s p. Klúčikom na návrhu a realizácii vykurovania, rozvodov vody a ďalších prácach na rodinnom dome v Záhorskej Bystrici hodnotím veľmi pozitívne. Firma pána Klúčika dodržala všetky stanovené termíny, k zákazke pristupovala veľmi profesionálne, na moje požiadavky na zmeny počas realizácie vykurovania a rozvodov vody p. Klúčik reagoval operatívne a vychádzal mi v ústrety. Vďaka orientácii p. Klučika v problematike som získal aj dotáciu na tepelné čerpadlo, čo si veľmi cením.
M.J.
Pre súčasných, ale aj budúcich staviteľov-investorov, ktorí hľadajú firmu zaoberajúcou sa návrhom,montážou a spustením systémov kúrenia, chladenia, vodovodných a plynových rozvodov / kotlov, tepelných čerpadiela a solárnych systémov, by som rád odporučil firmu p.Klúčika. Odporúčanie zakladám na vlastnej spolupráci s p.Klúčikom pri stavbe nového rodinného domu. Pri prvom vzájomnom stretnutí pred mojím rozhodovaním, ktorú firmu si vyberiem,p.Klúčik vystupoval príjemne a profesionalne,vysvetlil všetky detaily-teroreticky a následne aj prakticky ukážkou materiálov, alebo priamo na rozpracovanom objekte pri realizácii rozvodov a systémov. Realizácia rozvodov prebehl a podľa naplánovaného časového harmonogramu a keď sa náhodne vyskytli drobné komplikácie, boli riešené promptne a flexibilne.
Stanislav Králik
Spoločnosť TK Company som vybral spomedzi viacerých firiem, ktoré mi poslali ponuku na realizáciu podlahové kúrenia. Nehľadal som najlacnejšie riešenie, ale záležalo mi hlavne na kvalite použitých materiálov, na ich trvácnosti a rozhodne som nechcel žiadnych nováčikov, pretože som presvedčený, že takáto práca môže odvedená kvalitne len ak máte skúsenosti. Taktiež som nechcel žiadne exkluzívne riešenia pre ktoré potom nedokážete zohnať náhradné diely. Presvedčilo ma osobné rokovanie aj cena, ktorá sa mi zdala optimálna. Nakoniec som vo firme TK Company objednal okrem podlahového kúrenia aj inštaláciu rozvodov vody, vzduchotechniku a chladenie do celého domu. Žiaden projekt sa neskončí v stanovenom termíne a v stanovenom rozpočte. Tak tomu bolo aj pri našej stavbe. Problémy boli, ale zvládli sme ich. Dnes môžem povedať, že to čo odlišuje firmu TK Company od iných je aj prístup k zákazníkovi. Nikdy sa mi neotočili chrbtom. A aj keď si myslím, že niektoré detaily realizácie mohli byť prediskutované a urobené ináč, a že ako laik som ich v úvode nepostrehol (až keď sa už stalo), vybral by som si TK Company znova, a to práve preto, že viem ako pracujú, i ja som múdrejší, ale hlavne je to seriózny partner.
Zuzana A.
Firmu odporúčam, profesionálny prístup, ochota pomôcť a poradiť kedykoľvek v prípade potreby. Dodržané termíny pri realizácii komplerneho kúrenia a chladenia v rodinnom dome.
Jozef D.
Veľká spokojnosť. Spoľahlivý partner, kvalitne a odborne prevedená práca.. Vždy ochota poradiť a nájsť riešenia šité na mieru.
Peter K.
Profesionálny prístup, odborné poradenstvo.